„O partnerstwie, miłości i pożądaniu” – spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki
2014-10-08 11:35:00

28.10.2014r., godz. 18:00

Październikowe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki poświęcone było kontrowersyjnej powieść Updike'a "Pary", opisującej skomplikowane relacje dziesięciu par. Książkę atakowano za brutalną bezpośredniość, ale też wychwalano jako wyjątkowo zręczne, prowokacyjne, niezwykle plastyczne przedstawienie miłości, małżeństwa i cudzołóstwa.

Spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki odbywają się raz w miesiącu i stanowią doskonałą okazję do spędzenia wolnego czasu w towarzystwie osób o podobnych zainteresowaniach. Punktem wyjścia do rozmów jest literatura, jednak jak pokazuje doświadczenie poruszane są także inne zagadnienia z zakresu filmu, muzyki, życia codziennego. Ważne jest to, że uczestnicy nie muszą prowadzić poważnych, naukowych  dyskusji, ani znać się na literaturze. Na spotkania zapraszamy wszystkich, bez względu na to, czy sięgnęli po omawianą książkę.
W związku z pojawiającymi się wątpliwościami informujemy, że spotkania te nie mają charakteru spotkań autorskich.