„Blues w obiektywie” – wystawa fotografii Przemysława Kokota
2014-10-08 11:42:00

Galeria "Pod Sową"
październik 2014r.

Przez cały październik zapraszamy do Galerii "Pod Sową", w której oglądać można wystawę fotografii Przemysława Kokota. Artysta uwiecznia na swoich zdjęciach muzyków i wokalistów koncertujących glonie w Polsce i Czechach. Jego fotgrafie prezentują takie muzyczne tuzy jak: BB King, Bryan Adams, Peter Gabriel, Rod Stewart, Katie Melua, Slash, Sepultura, Scorpions, Metallica, czy Skunk Anansie. Zdjęcia Przemka KOKOTA zdobią okładki płyt m. in. Michała Bajora, Indios Bravos, Piotra Nalepy, Grzegorza Kapołki czy Carrantuohill.
"Blues w obiektywie" to ekspozycja prezentująca najwybitniejsze postaci światowego bluesa.
Wernisaż wystawy odbędzie się 17 października o godz. 18:00 w Bibliotece Głównej, ul. Wielkopolska 1a.