„Islandia – wyspa żywiołów” – spotkanie z Łukaszem Czubakiem w Kawiarence „Pod Sową”
2014-10-30 12:07:00

20.11.2014r.

Kolejne spotkanie w Kawiarence "Pod Sową" zgromadziło miłośników podróży. Gościem Biblioteki był Łukasz Czubak, który opowiedział o swojej niezwykłej podróży do Islandii, o której mówi: "Z wierzchu zimna i niedostępna. W środku rozgrzana do czerwoności i tętniąca życiem. W jej żyłach płynie lawa. Wolno, systematycznie, nieustannie". W trakcie spotkania podróżnik przybliżył miejsca godne zobaczenia na "wyspie żywiołów". Wspomnieniom towarzyszyła prezentacja fotografii.

Zobacz galerię zdjęć

Łukasz  Czubak z wykształcenia politolog i socjolog reklamy, z zawodu copywriter w jednej ze śląskich agencji kreatywnych. Po godzinach wsiada na rower, pakuje plecak lub poszerza horyzonty w górach. Swoje podróże opisuje na blogu www.mountaintravelbike.com