„Alternatywna architektura” – wystawa projektów architektonicznych
2015-01-02 13:42:00

Galeria "Pod Sową"
styczeń 2015

Przez cały styczeń w Galerii "Pod Sową" można oglądać projekty architektoniczne autorstwa Karoliny Chodury i Adama Myczkowskiego.Prezentowane są dwie wystawy: „Alternatywna architektura jednorodzinna Geotubes” - projekt autorski Karoliny Chodury pod opieką dr inż. arch Jerzego Wojewódki (nagrodzony Nagrodą Główną Projekt Roku 2013 z przedmiotu projektowanie budynków jednorodzinnych na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej) oraz „Alternatywna architektura wielorodzinna” - projekt dyplomowy – magisterski Adama Myczkowskiego pod opieką dr inż. arch Jerzego Wojewódki (nagrodzony I Nagrodą w konkursie na Najlepszy Dyplom Roku im prof. Z. Majerskiego).

Wernisaż wystawy odbył się 15 stycznia o godz. 18:00 w Bibliotece Głównej i połączony był z wykładem dr inż. arch. Jerzego Wojewódki
"Kreatywna dydaktyka – start i finisz".

Zapraszamy!

Zobacz galerię zdjęć - wystawa