Biblioteka laureatem konkursu!
2015-01-14 13:46:00

Z przyjemnością informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu-Zdroju znalazła się w gronie  Laureatów Nagród Konkursu na najlepiej przeprowadzoną kampanię „Cała Polska czyta dzieciom” w roku szkolnym 2013/2014.

Nagroda została przyznana przez komisję konkursową w składzie: Irena Koźmińska – Prezes Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”; Joanna Górska – Dyrektor ds. Współpracy, Koordynator Projektów Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”; Agnieszka Jakubik – Koordynator Zespołu Obsługi Projektów Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”; Anna Frydrych, członek Zespołu Obsługi Projektów Fundacji; Karolina Kolwas, członek Zespołu Obsługi Projektów Fundacji, która przy ocenie sprawozdań kierowała się następującymi kryteriami oceny merytorycznej: skala działań koordynatora, kreatywność, pomysłowość, oryginalność działań/ projektów,  edukacja dorosłych (rodziców, nauczycieli i in.) w zakresie efektów głośnego czytania, zdrowia emocjonalnego dzieci i młodzieży, itp., działalność nastawiona na dzieci chore i potrzebujące, konsekwencja w prowadzeniu działań (działania regularne, przedsięwzięcia długofalowe, etyka i profesjonalizm Koordynatora/Lidera, staż Koordynatora/Lidera w kampanii.