Jedzenie, które rozgrzeje Twoje serce – wystawa w Galerii "Pod Sową"
2015-02-09 13:56:00

Galeria "Pod Sową"
luty 2015

Jedzenie, które rozgrzeje Twoje serce to tytuł wystawy, którą można oglądać w lutym w Galerii "Pod Sową". Wystawa jest efektem pracy dwóch sióstr Emilii Voit i Agnieszki Voit-Karczewskiej, które w 2012 roku stworzyły bloga Cookillu. Blog łączy pasje do gotowania i ilustrowania. Prezentowane prace autorstwa Agnieszki Voit-Karczewskiej, Emilii Voit i Jarosława Łakomy obfitują w wiele ciekawych przepisów wzbogaconych oryginalnymi ilustracjami.

Sylwetki autorów wystawy:

Agnieszka Voit-Karczewska jest autorką przepisów i zdjęć. Jej przepisy są bardzo zróżnicowane, czasami szybkie i proste, a czasami wymagające czasu i poświęcenia.

Emilia Voit czuwa nad wizualną stroną cookillu. Zajmuje się głównie projektowaniem, ilustracją, animacją, a także grafiką artystyczną. Na co dzień pracuje jako grafik w voit studio

Jarosław Łakoma to człowiek, który nie tylko doradzi w sprawach wizualnych, ale także ogarnia wszystkie kwestie związane z programowaniem i sprawami technicznymi. Współtworzy firmę voit studio i mieszka w Krakowie.