Promocja płyty „UNIVERSUM" Tomasza Andrzejewskiego

MEDIATEKA
ul. Opolska 723
27.03.2015r.

„Granie to coś co wypływa z umysłu i serca”
Tomasz Andrzejewski

Gościem piątkowego spotkania w Mediatece był Tomasz Andrzejewski – gitarzysta sesyjny, kompozytor, edukator, aranżer i oficjalny endorser marki Ibanez. Tomasz Andrzejewski jest twórcą warsztatów gitarowych „Przełamywanie barier technicznych i teoretycznych”, systemu zajęć szkolnych „7 stopni zaawansowania” oraz „Gitara dla początkujących w dwóch krokach”. Jest autorem wyczynowych płyt gitarowych „NOT MADE IN CHINA” (15.000 egz. nakładu, który rozprowadził Magazyn Gitarzysta) oraz „Mr. GUITARIST”. Laureat Guitar Awards dla najlepszego polskiego gitarzysty rockowego 2013, w którym redaktorzy magazynów muzycznych typują nazwiska muzyków a czytelnicy głosują. Na codzień Tomasza można spotkać na zajęciach w Rock Impact Music School w Żorach i Warszawie – szkoła muzyczna założona przez Tomasza Adrzejewskiego, eventach i koncertach czyli wszędzie tam gdzie jest muzyka!
Okazją do spotkania było ukazanie się na rynku muzycznym trzeciej płyty artysty zatytułowanej „Universum”. Wyjątkowości temu wydawnictwu, nad którym prace trwały blisko 2 lata, nadaje obecność wielu gwiazd światowej gitary z odległej Australii, Włoch, Rosji czy Bośni-Hercegoviny. Muzyczne brzmienie albumu wspomogli: Marco Sfogli, Fabrizio „BICIO” Leo, Feodor Dousomov, Muris Varajic, Brett Garsed.
Dyskusja, którą prowadził Przemysław Strączek, toczyła się wokół muzycznych fascynacji gościa, współpracy z różnymi muzykami światowego formatu. Rozmawiano także o przeszkodach, które napotyka każdy rozpoczynający karierę muzyczną oraz planach na przyszłość.
Dwóch wirtuozów gitary o różnych zainteresowaniach i temperamentach w jednym miejscu stworzyło niepowtarzalną atmosferę spotkania.
Dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkania w Mediatece.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ