Spotkanie autorskie ze Szczepanem Twardochem
2015-03-19 12:53:00

16.04.2015r.

Gościem pierwszego spotkania autorskiego dla dorosłych w ramach projektu "Jastrzębski Maraton Literacki" był Szczepan Twardoch - pisarz, socjolog i filozof. Autor Morfiny opowiedział o swoich pisarskich początkach, o poszukiwaniu szczegółowych informacji, które pomagają oddać klimat opisywanych czasów i miejsc. Podczas spotkania rozmawiano na temat najnowszej powieści Szczepana Twardocha Drach: o świecie przestawionym, o tym, jak powstawał, o jego bohaterach i o historii Śląska Pisarz zdradził również czytelnikom plany związane z jego kolejnymi książkami a także opowiedział o pracy nad filmową adaptacją Morfiny.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ

Projekt Jastrzębski Maraton Literacki promocja wartościowych zjawisk czytelniczych
dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego