Zakątki świata oczami obieżyświata: tanie podróżowanie - spotkanie z Jakubem Poradą
2015-05-27 13:18:00

11.06.2015r.

Podczas kolejnego spotkania z cyklu "Zakątki świata oczami obieżyświata" gościem Biblioteki był Jakub Porada, który udowodnił, że podróżowanie może być tanie. Wystarczy uważnie śledzić strony internetowe i oferty przewoźników, aby spędzić pasjonujące chwile w różnych zakątkach świata. Barcelona? Tbilisi? Londyn? Dlaczego nie! Wystarczy skorzystać ze wskazówek Jakuba Porady i wyruszyć w podróż! Dziennikarz zaprezentował również przydatne gadżety, które mogą ułatwić podróżowanie.

Zobacz galerię

Projekt Jastrzębski Maraton Literacki promocja wartościowych zjawisk czytelniczych dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego