Certyfikat dla Biblioteki z p@sją
2015-07-29 13:19:00

Z przyjemnością informujemy, że Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu-Zdroju otrzymała Certyfikat "Biblioteki z pasją"

Od 2010 r. jastrzębska biblioteka brała udział w  programie „Akademia Orange dla bibliotek”. Celem programu było wspieranie rozwoju społeczeństwa informacyjnego poprzez udostępnianie bibliotekom gminnym nowych technologii komunikacyjnych i promocję ich wykorzystania tak, by stały się one nowoczesnymi, wielofunkcyjnymi centrami informacyjnymi, kulturalnymi i edukacyjnymi.

Na zakończenie 5 letniej współpracy Fundacja Orange wyróżniła Bibliotekę certyfikatem.

Naszych czytelników zapraszamy do wszystkich placówek bibliotecznych, gdzie w dalszym ciągu można korzystać z darmowego dostępu do Internetu oraz wielu innych atrakcji.