Wystawa Anny Jakubowskiej KOTY

GALERIA DA VINCI
Filia nr 2 "Masnówka"
ul. Witczaka 3a

Jestem fotoamatorką - to znaczy miłośniczką Fotografii.

Kocham Ją, mam nadzieję, z wzajemnością.

Fotografować zaczęłam wraz z upowszechnieniem fotografii cyfrowej. Tak się złożyło, że w tym czasie zakończyłam pracę zawodową. Było to w 2005 roku. Dwa lata później pokazałam publicznie pierwszy raz swoje zdjęcia, a w 2010 roku zorganizowałam pierwszą wystawę indywidualną. Były na niej, jak u większości fotoamatorów makrofotografie i krajobrazy. Fotografia pejzażu zaczęła przynosić mi pierwsze sukcesy na konkursach fotograficznych, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że mam w tym kierunku pewne predyspozycje.

W 2012 roku byłam stypendystką Marszałka Województwa Pomorskiego i Urzędu Miejskiego w Gdańsku w dziedzinie twórczości artystyczno-kulturalnej.
W roku 2014 powtórnie otrzymałam stypendium kulturalne Marszałka Województwa Pomorskiego.

cyt za: http://www.annajakubowska.com/start.html

W czerwcu zapraszamy do Galerii Da Vinci na wystawę zatytułowana "KOTY".