Dni Miasta w Filii nr 5
2016-06-13 16:28:00

ul. Jasna 1a

Jastrzębskie czytanie w Filii nr 5 to czas warsztatów i spotkań podczas których przypominaliśmy oraz zapoznawaliśmy wszystkich uczestników z dziejami miasta Jastrzębie-Zdrój. Zajęcia biblioteczne przybliżyły symbolikę herbu oraz flagi naszego miasta. Był to również czas konkursów, zabaw ruchowych oraz plastycznych.

Podczas Fit Day w Bibliotece Filię nr 5 odwiedziła Wioletta Nowak specjalistka żywienia człowieka, dietetyk kliniczny. Spotkanie było okazją do poznania podstawy zdrowej diety, ciekawostek oraz faktów i mitów o zdrowym odżywianiu. Atrakcją spotkania była bezpłatna analiza składu ciała metodą BIA pozwalającą określić zawartość wody i tkanki tłuszczowej w organizmie oraz indywidualny poziom podstawowej przemiany materii.