Konkurs Czytelnik Roku 2016 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju rozstrzygnięty!
2017-01-18 12:02:00

luty-grudzień 2016

Czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju od marca do grudnia 2016 mogli wziąć udział w konkursie na Czytelnika Roku 2016. Ich zadaniem było wypełnienie karty zgłoszenia i zbieranie punktów, przyznawanych według poniższych zasad: 1 wypożyczony egzemplarz: książka, prasa, audiobook, ebook, DVD, DVD-BD, CD – 1 punkt (nie dotyczy prolongat); udział w imprezach organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jastrzębiu-Zdroju np. spotkania autorskie, Kawiarenka „Pod Sową”, wernisaże, spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki, warsztaty i in. – 10 punktów. Zwycięzca konkursu otrzymał tablet, a nagrody książkowe ufunfowane przez księgarnię BookBook otrzymali czytelnicy, którzy zajęli drugie i trzecie miejsce.

Osoby nagrodzone w konkursie:

I miejsce - Teresa Synaszko
II miejsce - Piotr Markiewicz
III miejsce - Halina Sądej

Nagrody w konkursie ufundowali: