PIEGOWATE LATO 2016 – wakacje z Panem Kleksem
2016-06-17 14:40:00

Biblioteka Główna i filie

PIEGOWATE LATO 2016 – wakacje z Panem Kleksem to zajęcia kierowane do dzieci i młodzieży.

Podczas wakacji z Panem Kleksem organizowanych przez Stowarzyszenie Przyjaciół Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju w partnerstwie z Biblioteką odbywały się m.in. warsztaty: wokalne, kaligraficzne, kulinarne, warsztaty robotyki, warsztaty tworzenia bajek, warsztaty eksperymentów przyrodniczych, edukacyjna gra literacka, warsztaty literacko-plastyczne i artystyczne, projekcje filmowe, wycieczka do apteki. Do 18 września 2016 r. będzie czynna wystawa powarsztatowa w Bibliotece Głównej w Galerii Na Ścianie. Wystawa stanowi odsumowanie warsztatów literacko-plastycznych i artystycznych odbywających się podczas wakacji.

Zobacz wakacyjny plan na lipiec

Zobacz wakacyjny plan na sierpień

GALERIA ZDJĘĆ