Dni Miasta - Filia nr 3
2016-06-20 11:14:00

ul. Krakowska 38
maj-czerwiec 2016 r.

W ramach obchodów Dni Miasta Miejska Biblioteka Publiczna - Filia nr 3 przygotowała ciekawe propozycje dla czytelników. Odbyły się warsztaty chustowania prowadzone przez Dorotę Lisowską - doradcę noszenia dzieci. Na kolejne warsztaty zaproszono dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych nr 10, którym czytała pani Kinga Piechaczek – pracownik prokuratury. Przedszkolaki z Przedszkola Publicznego nr 17 uczestniczyły w zajęciach  „Kolorowe motyle”, a także „Sport to zdrowie”. To ostatnie spotkanie prowadzili Mateusz Pawliczek oraz Aneta Bajor - trenerzy aikido, dzięki którym dzieci poznały co to jest aikido, skąd się wywodzi oraz na czym polegają treningi. Wszystkim zaproszonym gościom serdecznie dziękujemy.