Wakacje z Panem Kleksem w Filii nr 14
2016-07-18 08:44:00

ul. Brzechwy 7a
lipiec-sierpień 2016 r.

Wakacje z Panem Kleksem w Filii nr 14 rozpoczęły się warsztatami plastycznymi, podczas których dzieci wykonały trójwymiarowe kleksy z kolorowych kartek. Na następnych zajęciach został ustalony regulamin przyznawania piegów (punktów) w Akademii Pana Kleksa. Dzieci wykonały swoje portrety, na których będą dodawane piegi. Na kolejnych spotkaniach wykonały bajkową postać, guzikowe drzewko dla Mateusza, magiczny ogród Pana Kleksa, pizzę dla Pana Kleksa, chore zegary z gipsu, kirigami ze szpakiem Mateuszem. Tematem przewodnim jednych z zajęć były bańki mydlane. Dzieci wykonały pracę plastyczną z wykorzystaniem kolorowych baniek. Ale największą uciechą dla wszystkich było puszczanie ogromnych mydlanych baniek przed budynkiem biblioteki. Nie zabrakło też zabaw i potyczek sportowych przed budynkiem biblioteki, a także rozgrywek gier planszowych.

Zapraszamy na kolejne zajęcia!

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ