Dziki Zachód – parki narodowe USA

ul. Witczaka 3a

Wrzesień 2016

Dziki Zachód - parki narodowe USA

Późną jesienią parki narodowe zachodnich stanów USA nagle pustoszeją. Znikają turyści i zaczyna tam królować przyroda i cisza. Bez wątpienia to najlepsza pora na spokojne podróżowanie po Dzikim Zachodzie. Wybór kilkudziesięciu zdjęć przedstawia krajobrazy najciekawszych parków narodowych zachodnich stanów USA.

Marek Waśkiel – fotografik i dziennikarz, podróżnik pracujący m.in. dla magazynów National Geographic, Podróże, Maxim, Focus, Dom i Świat, Twój Urlop, tygodników i dzienników: Rzeczpospolita, DZIENNIK. Autor albumów fotograficznych, przewodników turystycznych, miłośnik dawnych Kresów Rzeczypospolitej. Był fotoedytorem w miesięczniku PODRÓŻE i zastępcą red. naczelnego miesięcznika Poznaj Świat obecnie jest red. naczelnym e-magazynu o fotografowaniu i podróżach FotoGeA.com www.fotogea.com.

Wystawę można oglądać do końca września 2016 roku w Galerii Da Vinci, znajdującej się w Filii nr 2. Zapraszamy!