Plakaty – wystawa prac Marty Kostrzewy
2016-11-02 11:30:00

Galeria Pod Sową
07-31.11.2016 r.

Marta Kostrzewa jest grafikiem projektantem i ilustratorem. Wykonuje prace głównie z zakresu projektowania logo, identyfikacji wizualnej, plakatu, ilustracji i grafiki edytorskiej. Od kilku lat pracuje również jako wykładowca we Wrocławskiej Szkole Fotografii AFA. W 2012 r. ukończyła Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu, Wydział Grafiki i Sztuki Mediów. Jej praca dyplomowa „Ślązak a Gorole, charakteryzacja graficzna wybranych regionów etnograficznych” została zaprezentowana na wystawie „Najlepsze Dyplomy Projektowe ASP 2012” w Katowicach. Jest stypendystką Prezydenta Wrocławia w Dziedzinie Kultury i Sztuki, Rektora ASP we Wrocławiu dla Najlepszych Studentów, a także „Śląskiego Funduszu Stypendialnego” im. Adama Graczyńskiego w Katowicach. Ma na koncie kilka wystaw indywidualnych i zbiorowych oraz udział w warsztatach, plenerach i konkursach.