Koncert Noworoczny Trio Głuch-Łapka-Głuch jr.
2016-12-12 13:37:00

20.01.2017 r. godz. 18:00

Trio Głuch-Łapka-Głuch jr. to kameralna propozycja jazzowo bluesowa z domieszką muzyki klasycznej, soulu i R’n’B. Muzyka tego Tria powstała w oparciu o najlepsze wzorce obecne w kulturze światowej. Z międzypokoleniowego zderzenia indywidualności muzycznych otrzymujemy mieszankę doświadczenia wnoszącego pełną dojrzałość artystyczną z nowatorską energią i spontanicznością. Owoc pracy tych muzyków to fuzja klasyki i nowoczesności. Wysmakowane aranżacje kompozycji Krzysztofa Głucha z tekstami Agnieszki Łapki w tym projekcie mogą  klarownie wybrzmieć i po prostu oczarować. Całość charakteryzuje się wachlarzem inspiracji umiejętnie spiętym klamrą dźwięków gitary syna Krzysztofa – Krzysztofa Głucha jr.