Internetowa biblioteka profesjonalnych eBooków NASBI
2016-02-16 15:06:00

Zapraszamy do korzystania z Internetowej biblioteki profesjonalnych eBooków NASBI.

Zbiór wirtualnej biblioteki liczy ponad 300 publikacji, wśród których znajdują się kursy wideo z zakresu informatyki i dziedzin pokrewnych oraz tytuły m.in. z ekonomii, biznesu, psychologii.

Aby korzystać z NASBI, należy założyć indywidualne konto na stronie http://nasbi.pl/rejestracja.html. Po aktywowaniu konta można już korzystać z zasobów internetowej bazy w Bibliotece Głównej oraz w Filiach.

W przypadku korzystania z NASBI z komputerów znajdujących się poza siecią biblioteczną konieczna jest autoryzacja za pomocą kodu dostępu. Kod aktywacyjny może otrzymać każdy czytelnik Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju. Kody można pobrać osobiście bądź zamówić mailowo we wszystkich placówkach Biblioteki.

Czas, na jaki użytkownik może wypożyczyć publikację, to 3 dni dla książki elektronicznej i 1 dzień dla kursu wideo.

Zobacz listę dostępnych e-booków i kursów wideo.

Wejdź do NASBI

Zachęcamy do wypożyczania!