Imprezy kulturalne - UTW Jastrzębie-Zdrój

MDK w Czechowicach-Dziedzicach

3.02.2019 słuchacze w MDK w Czechowicach-Dziedzicach obejrzeli "Skrzypka na dachu"

Światowej sławy musical swoją warstwą muzyczną, jak i tematem przemawia do publiczności na całym świecie. Za kanwę libretta posłużyła powieść Szolema Alejchema „ Dzieje Tewiego Mleczarza”. Do Anatewki, gdzie żyją dwie społeczności- żydowska i rosyjska przeniósł nas Czechowicki Teatr Muzyczny Mivimento.

Reżyseria: Barbara Bielszyc.

Występują: Czechowicki Teatr Muzyczny Movimento, chór Bobolanie.

______________________________________________________________________________________________________________

Filharmonia Śląska w Katowicach

- FILHARMONIA ŚLĄSKA W KATOWICACH - 1.12.2018 ROK - "KOLĘDY PODHALA I PODTATRZA" w wykonaniu Jana Karpiela Bułecki i Kapeli Góralskiej. Słuchacze UTW wysłuchali pięknych, sentymentalnych kolęd i pastorałek oraz opowieści Jana Karpiela Bułecki o zwyczajach i tradycjach Świąt Bożego Narodzenia.

• FILHARMONIA ŚLĄSKA W KATOWICACH - 13.01.2019 - "KOLĘDY POLSKIE" w wykonaniu CHÓRU FILHARMONII ŚLĄSKIEJ, przy organach prof. HENRYK JAN BOTOR.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Jastrzębiu-Zdroju

• Słuchacze UTW zostali zaproszeni na Jasełka  przygotowane przez dzieci i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Jastrzębiu-Zdroju. To międzypokoleniowe spotkanie, które odbyło się 14 grudnia 2018 roku, było też okazją do złożenia sobie świątecznych życzeń.

Lipiec 2019
2019-07-23
Mądrzy cyfrowi II edycja

23.07.2019. godz. 10:00 - 13:00