Alfabet Niepodległości
2018-10-10 14:57:00

tel. 32 471 67 68 w. 38

Zachęcamy do udziału w bardzo ciekawym projekcie „Alfabet Niepodległości”.  W ramach projektu odbędzie się wiele interesujących zajęć oraz warsztatów prezentujących różnorodne zagadnienia związane z dziejami kraju, bohaterami historycznymi, literaturą niepodległościową, kulturą, sztuką, bogactwem natury i dziedzictwem narodowym, utrwalają międzypokoleniowe więzy i wzmacniają poczucie wspólnoty i tożsamości narodowej. Serdecznie zapraszamy!

Projekt dofinansowany przez Fundację BGK im. J.K. Steczkowskiego w Konkursie grantowym „Na 100 Niepodległa”

Czerwiec 2020