Biblioteczna Akademia Przedszkolaka - październik 2018
2018-10-12 13:46:00

BIBLIOTECZNA AKADEMIA PRZEDSZKOLAKA

Kolejna odsłona zajęć Bibliotecznej Akademii Przedszkolaka przebiegła tym razem pod hasłem „Malowane rymy”. Dzieci miały okazję poznać nie tylko rymy, ale także wykonać wiele ćwiczeń związanych z rymowaniem wyrazów, a co więcej spróbować własnych sił przy tworzeniu pary wyrazów, które się rymują. Dzięki czemu, dzieci poznały słowa, które pasują do siebie pod względem brzmienia oraz wzbogaciły swój zasób słownictwa.

GALERIA ZDJĘĆ:

Czerwiec 2020