NIEZWYKLI BOHATEROWIE – warsztaty komiksu z Szymonem Tulkiem
2018-10-19 12:19:00

17-18.10.2018 r.

W październiku w ramach projektu „Akademia Bibliotecznych Żaków” odbyły się dwudniowe warsztaty komiksu z Szymonem Tulkiem, podczas których uczniowie szkół podstawowych zapoznali się z wieloma zagadnieniami związanymi ze sztuką komiksu, m.in. tworzeniem proporcji postaci, nadawaniem cech charakterystycznych oraz emocji rysunkowych bohaterom, a także zdobyli wiedze na temat kompozycji kadru, ekspozycji tekstu i składu historii komiksowych. Podsumowaniem zajęć było wykonanie krótkiego komiksu przez każdego z uczniów.

GALERIA ZDJĘĆ:

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Akademia Bibliotecznych Żaków” dofinansowanego  ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Maj 2019
2019-05-21