NASZA PACZKA I NIEPODLEGŁOŚĆ – warsztaty patriotyczne z Zofią Stanecką
2018-11-27 10:45:00

tel. 32 471 67 68 w. 38

Warsztaty patriotyczne z Zofią Stanecką odbyły się w ramach projektu „Alfabet Niepodległości”. Autorka podczas spotkania w Bibliotece rozmawiała z młodymi czytelnikami na temat historii, ważnych wydarzeń i postaci związanych z odzyskaniem przez nasz kraj niepodległości. Uczestnicy spotkania poznali i utrwalili znaczenie tego pojęcia i jego ważną rolę dla każdego narodu. Warsztaty były doskonałą okazją do właściwego przygotowania się do obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Udział w wydarzeniu rozbudził uczucia patriotyczne i zachęcił do włączenia się w działania na rzecz kraju.

GALERIA ZDJĘĆ

Projekt dofinansowany przez Fundację BGK im. J.K. Steczkowskiego w Konkursie grantowym „Na 100 Niepodległa”