KWIETNIOWE SPOTKANIA Z KSIĄŻKĄ
2019-04-03 12:00:00

23,30.04.2019 r. godz. 16:30

Najsłynniejsze baśnie Hansa Christiana Andersena będą inspiracją do kwietniowych Spotkań z książką, czyli warsztatów literacko-plastycznych dla przedszkolaków. Najmłodsi czytelnicy Biblioteki we wspólnej zabawie poznają losy postaci wykreowanych przez tego wybitnego pisarza, wezmą udział w twórczych zabawach oraz wykonają prace plastyczne inspirowane wysłuchanym tekstem literackim.

Serdecznie zapraszamy w każdy wtorek o godz. 16:30.

Czerwiec 2020