Spotkajmy się w... Mediatece # ANALOG

Mediateka
ul. Opolska 1 PHU 723
15.05.2019 r. godz. 18:00

Dotyk historii - to stwierdzenie często przytaczane jest przez miłośników płyt winylowych. Dotykając płyty, słuchając jej zatanawiają się nad jej historią. Swój zachwyt tłumaczą wspomnieniami dawnych lat, przywołują rodzinne historie. Dla wielu są dziełem plastycznycm z uwagi na przepiękne okładki projektowane przez wybitnych artystów.

A czym są dla naszych gości o tym dowiecie się Państwo z rozmowy z pomysłodawcami Winyl Giełdy, ludźmi pełnymi pasji muzycznych podczas spotkania "# ANALOG".

Zapraszamy!

Czerwiec 2020