Spotkanie autorskie z Wojtkiem Miłoszewskim

Filia nr 2, Masnówka
ul. Witczaka 3a
18.05.2019 r. godz. 16:00

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Wojtkiem Miłoszewskim, które odbędzie się 18 maja o godzinie 16:00 w Kawiarni da Vinci w Filii nr 2.

Wojtek Miłoszewski jest autorem mrożącej krew w żyłach i niezwykle realistycznej serii powieści "Wojna.pl" z gatunku political fiction. Współtworzył scenariusz do kultowego już serialu HBO "Wataha", wspólnie z bratem Zygmuntem napisał scenariusz do serialu TVP 2 "Prokurator", a także dał się poznać jako dramaturg, jego komediowy monodram "Rozkwaś Polaka" był wystawiany na deskach teatru Kwadrat w Warszawie.

Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądałoby życie we współczesnej Polsce po ataku rosyjskich wojsk, to nie możecie tego przegapić!

Czerwiec 2020
2020-06-18