Ferie z Biblioteką 2020 - Akademia Młodych Detektywów
2019-12-20 12:04:00

Biblioteka Główna oraz Filie
13-24.01.2020 r.

Zapraszamy dzieci w wieku szkolnym do udziału w warsztatch organizowanych podczas ferii zimowych.

Akademia Młodych Detektywów to  doskonała okazja do zdobyca przez dzieci narzędzi do mądrego i twórczego wykorzystywania wolnego czasu. Podczas zajęć uczestnicy będą mogli także rozbudzić ciekawość i zdobyć nowe zainteresowania.

Ograniczona ilość miejsc. Na wszytkie zajęcia obowiązują zapisy! Tel. 32 471 67 68 wew.38

PLAN WYDARZEŃ

Maj 2020