Biblioteczna Szkoła Koderów
2020-02-03 15:52:00

tel. 32 471 67 68 w. 38

Zapraszamy na kolejną edycję warsztatów kodowania dla dzieci. Biblioteczna Szkoła Koderów to nauka samodzielnego konstruowania i programowania robotów poprzez zabawę klockami LEGO WeDo. Praca w małych zespołach i w odpowiednim zakresie wiekowym, pod czujnym okiem instruktora, zapewni doskonałe warunki do zdobywania nowych umiejętności z zakresu współczesnych technologii. Pełny kurs obejmować będzie 6 spotkań w środy co dwa tygodnie. Obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona!

Sierpień 2020
2020-08-13