Wypożycz grę planszową!

Filia nr 2, Masnówka
ul. Witczaka 3a
tel. (32) 476 13 61

Z przyjemnością informujemy że od 17 lutego 2020 r. w Filii nr 2 „Masnówka” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju działa wypożyczalnia gier planszowych. Na dobry początek w ofercie posiadamy ponad 100 planszówek dla dzieci, młodzieży i dorosłych, ale ofertę będziemy sukcesywnie powiększać.

Wybór jest duży: od gier strategicznych, przez edukacyjne, literackie, historyczne po przygodowe, rodzinne i imprezowe.

Gry planszowe wzbogacą ofertę Filii nr 2 przy ul. Witczaka 3a i będą udostępniane na miejscu oraz wypożyczane za kaucją na okres 2 tygodni. Jednorazowo można wypożyczyć dwie gry planszowe.

Wspólna gra jest znakomitym sposobem na spędzenie wolnego czasu z rodziną czy znajomymi. Współczesne planszówki są oparte na różnorodnej mechanice rozgrywki, zachęcają piękną szatą graficzną i często wciągającą fabułą. Gry planszowe oprócz walorów rozrywkowych są wartościowym elementem zabaw edukacyjnych niezależnie od wieku graczy.

Życzymy samych przyjemnych chwil podczas rozgrywek!

REGULAMIN WYPOŻYCZANIA GIER PLANSZOWYCH

AKTUALNA LISTA GIER