Wypożycz grę planszową!

Filia nr 2, Masnówka
ul. Witczaka 3a
tel. (32) 476 13 61

Z przyjemnością informujemy że od 17 lutego 2020 r. w Filii nr 2 „Masnówka” Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju działa wypożyczalnia gier planszowych. Na dobry początek w ofercie posiadamy ponad 100 planszówek dla dzieci, młodzieży i dorosłych, ale ofertę będziemy sukcesywnie powiększać.

Wybór jest duży: od gier strategicznych, przez edukacyjne, literackie, historyczne po przygodowe, rodzinne i imprezowe.

Gry planszowe wzbogacą ofertę Filii nr 2 przy ul. Witczaka 3a i będą udostępniane na miejscu oraz wypożyczane za kaucją na okres 2 tygodni. Jednorazowo można wypożyczyć dwie gry planszowe.

Wspólna gra jest znakomitym sposobem na spędzenie wolnego czasu z rodziną czy znajomymi. Współczesne planszówki są oparte na różnorodnej mechanice rozgrywki, zachęcają piękną szatą graficzną i często wciągającą fabułą. Gry planszowe oprócz walorów rozrywkowych są wartościowym elementem zabaw edukacyjnych niezależnie od wieku graczy.

Życzymy samych przyjemnych chwil podczas rozgrywek!

REGULAMIN WYPOŻYCZANIA GIER PLANSZOWYCH

AKTUALNA LISTA GIER

Kwiecień 2020

Koncert Noworoczny 2020