42 Winyl Giełda

ul. Opolska 1
14.03.2020 r. godz. 10:00-14:00

ODWOŁANE!

W związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, została podjęta decyzja o odwołaniu od dzisiaj (tj. 11.03.20020 r.) do 4 kwietnia br. włącznie  wszystkich zaplanowanych zajęć przeznaczonych dla grup zorganizowanych dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów, w tym: lekcje biblioteczne, zajęcia popołudniowe dla dzieci, Dyskusyjny Klub Książki, Filozofia dla każdego, Stoliki językowe, Winyl Giełda.

W związku z potwierdzeniem w Polsce kolejnych przypadków koronawirusa, prosimy o dostosowanie się do wszystkich zaleceń przekazywanych przez służby sanitarne, a co za tym idzie, przede wszystkim indywidualnie dbanie o higienę rąk i otoczenia. Zalecamy, aby osoby które wróciły z miejsc zagrożonych epidemiologicznie chwilowo zrezygnowały z wizyty w naszej Instytucji. Osoby te prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 32 471 76 97 ; 32 471 67 68 wew. 36) lub mailowy (wypozyczalnia@biblioteka.jastrzebie.pl), na tej podstawie okres wypożyczenia materiałów bibliotecznych zostanie Państwu wydłużony o kolejne cztery tygodnie.

O kolejnej Winyl Giełdzie poinformujemy Państwa.

Kwiecień 2020

Koncert Noworoczny 2020

Zbrodnia w Bibliotece

KLIKNIJ. SPRAWDŹ. ZROZUM. JAK ŚWIADOMIE KORZYSTAĆ Z INFORMACJI