Talenty Miasta Jastrzębie-Zdrój 2020
2020-02-17 10:26:00

Odkryłeś w sobie talent? Pochwal się nim. Weź udział w konkursie "Talenty Miasta Jastrzębie-Zdrój 2020".

Konkurs "Talenty Miasta Jastrzębie-Zdrój 2020", zorganizowany wspólnie z Fundacją JSW, ma na celu promowanie osób szczególnie uzdolnionych pod względem artystycznym. Przeznaczony jest dla mieszkańców Jastrzębia-Zdroju, spośród których wyłonione zostaną najciekawsze osobowości artystyczne.

Selekcja Uczestników przebiegać będzie w trzech etapach:

• I EtapCasting Wstępny, który zakończy się wyborem 100 przedsięwzięć w różnych kategoriach
  • II EtapCastingi Jurorskie. Na tym etapie każdy uczestnik, który otrzyma od jurorów najwyższe oceny dostanie się do III etapu. Do III etapu zakwalifikują się najlepsze dzieła z każdej kategorii. Spośród tych wybranych dzieł, internauci wyłonią swojego faworyta.
  • III EtapGala Artystów, która zakończy się wyborem spośród występujących i prezentujących prace oficjalnym ogłoszeniem wyników. Zwycięzcom zostanie przyznana NAGRODA JURY oraz NAGRODA INTERNAUTÓW.

Wyślij swoją pracę oraz kartę zgłoszenia na adres talentyJZ2020@um.jastrzebie.pl i zmierz się z największymi talentami naszego miasta!

Zgłoszenia można dokonać w kategoriach:

Z wymaganiami, które musi spełniać utwór w każdej z kategorii, oraz sposobem dostarczenia prac konkursowych, należy zapoznać się w Regulaminie konkursu.

Kwiecień 2020

Koncert Noworoczny 2020

Zbrodnia w Bibliotece

KLIKNIJ. SPRAWDŹ. ZROZUM. JAK ŚWIADOMIE KORZYSTAĆ Z INFORMACJI