Tydzień Bibliotek - ONLINE
2020-04-26 14:36:00

08-15.05.2020 r.

 

 

Tegoroczny Tydzień Bibliotek zmuszeni jesteśmy całkowicie przenieść do przestrzeni wirtualnej. W związku z tym, zapraszamy do oglądania spotkań, wykładów i prezentacji transmitowanych na bibliotecznym Facebooku.

Już 8 maja będzie można rozsmakować się w literaturze czeskiej podczas wykładu w cyklu Czechosfera. Porzucimy na chwilę wielkich Mistrzów: Hrabala, Haška, Kunderę i Škvoreckiego, by zaprezentować ciekawe lektury współczesnych pisarzy.

11 maja o godz. 18:00 Połączymy się z Łukaszem Orbitowskim, by porozmawiać m.in. o jego powieści „Kult”.

12 maja upłynie pod hasłem „Zasmakuj w literaturze dziecięcej”. Tego dnia przeczytamy między innymi fragment „Niedoparków” Pavla Šruta oraz opowiemy o ciekawych i wartościowych książkach dziecięcych.

13 maja Zasmakujemy w czasopismach, prezentując prasę dostępną w Czytelni.  Opowiemy o najciekawszych pismach związanych z różnymi dziedzinami życia i nauki.

14 maja Od niedawna Biblioteka oferuje również bogaty wybór komiksów, tego dnia opowiemy Wam o naszych ulubionych.

15 maja Tydzień Bibliotek zamkniemy muzycznie. Zgodnie z hasłem „Zasmakuj w muzyce” zaprezentujemy nowości, które znajdziecie na półkach Mediateki.

Codziennie nowe propozycje a 11 maja nasze pierwsze wirtualne spotkanie!! 

 

KALENDARZ WYDARZEŃ

Maj 2020
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
NADCHODZĄCE WYDARZENIE:
NAJNOWSZE FILMY
 

Zasmakuj w muzyce

 

Zasmakuj w komiksach

 

Zasmakuj w czasopismach

 

Zasmakuj w literaturze dziecięcej

 

Zasmakuj w litaraturze czeskiej

 

Legimi - Polecane #4

 

Legimi - Polecane #3

 

Legimi - Polecane #2

 

Legimi - Polecane #1

 

Legimi - film instruktażowy

Plan postępowań o udzielenie zamówień publicznych.
WIĘCEJ
Zapraszamy do
współtworzenia zasobów
Śląskiej Biblioteki Cyfrowej
Stowarzyszenie Przyjaciół MBP
Uniwersytet Trzeciego Wieku
WIĘCEJ

NEWSLETTER

Wpisz swój adres e-mail:

Wypełniając formularz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysyłaniem informacji o wydarzeniach i nowościach dotyczących Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju. Podanie danych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu- Zdroju, ul. Wielkopolska 1a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój.

BIBLIOGRAFIA MIASTA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ

WIĘCEJ

Zapytaj bibliotekarza
Imię i nazwisko: E-mail: Twoje pytanie:

Administratorem danych jest Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu- Zdroju, ul. Wielkopolska 1a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Propozycja zakupu
Imię i nazwisko: E-mail: W jakie, Twoim zdaniem, książki powinna zaopatrzyć się biblioteka:

Administratorem danych jest Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu- Zdroju, ul. Wielkopolska 1a, 44-335 Jastrzębie-Zdrój. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielania odpowiedzi na przesłane zapytanie.