KULTURA W CHMURACH
2020-04-29 13:32:00

Miejska Biblioteka Publiczna w Jastrzębiu-Zdroju
04.05-16.10.2020 r.

KULTURA W CHMURACH to wydarzenia on-line kierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Aby umożliwić czytelnikom kontakt z literaturą, proponujemy udział w spotkaniach autorskich i audycjach w przestrzeni wirtualnej.

Projekt umożliwi wirtualny kontakt z przedstawicielami różnych dziedzin, promując muzykę, reportaż, poezję dla dzieci i dorosłych oraz powieść. Od maja do października 2020 organizowane będą następujące wydarzenia:

* ŚWIAT NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI: wirtualne spotkanie z blogerem i recenzentem Rafałem Hetmanem przybliżające literaturę non–fiction.

* LITERATURA W SIECI: wirtualne spotkanie z blogerem, recenzentem i pisarzem Jarosławem Czechowiczem.

* PRZESTRZEŃ POEZJI: wirtualne spotkanie z Wojciechem Bonowiczem poetą, publicystą i felietonistą.

* LITERATURA W SIECI: wirtualne spotkanie z Łukaszem Orbitowskim – jednym z najpopularniejszych pisarzy współczesnych, poruszającym problemy otaczającej nas rzeczywistości.

* DLACZEGO WINYLE TRZESZCZĄ? wirtualne spotkanie z Bogusławem Ziębowiczem o fenomenie płyt winylowych oraz nowoczesnych technologiach pozwalających odtwarzać dźwięki w najdoskonalszej jakości.

* POETYCKI SHOW Z PANEM POETĄ: wirtualne spotkanie dla dzieci z największym, bo prawie dwumetrowym bajkopisarzem, blogerem i autorem wielu rymowanych historii.

* WIERSZE Z RÓŻNYCH STRON ŚWIATA: wirtualne spotkanie z Łukaszem Dębskim inspirowane książką „Wierszownik z podróży dookoła świata”.

Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w sieci"

Lipiec 2020
2020-07-16