Przestrzeń poezji - wirtualne spotkanie z Wojciechem Bonowiczem
2020-06-02 14:24:00

18.06.2020 r. godz. 18:00
Facebook @biblioteka.jastrzebie

Czy już wiecie, że tworzymy wirtualną przestrzeń literacką i kulturalną? Że możecie słuchać o literaturze i uczestniczyć w spotkaniach autorskich nie wychodząc z domu?

Tym razem zapraszamy wszystkich na spotkanie z Wojciechem Bonowiczem. I chociaż chcemy stworzyć przestrzeń poezji, to nie tylko poezja będzie nas interesować. Porozmawiamy także o innych książkach naszego gościa, o niezwykłym „Dzienniku końca świata”, o książkach biograficznych poświęconych ks. Józefowi Tischnerowi (w czerwcu ukaże się wznowienie książki Tischner. Biografia!), o wywiadach-rzekach, o twórczości Kornela Filpowicza i o wszystkim, co nas zainteresuje i związane będzie ze światem literatury.

Bądźcie z nami 18 czerwca o godz. 18:00. Wystarczy włączyć facebooka i oglądać nas na żywo! https://www.facebook.com/bibliotekajastrzebie/

*Wojciech Bonowicz – poeta i publicysta, autor książek biograficznych o ks. Józefie Tischnerze, autor lub współautor wywiadów-rzek. Laureat Nagrody Literackiej Gdynia w kategorii poezji (2007), dwukrotnie (2002 i 2007) nominowany do Nagrody Nike, nominowany do Nagrody im. Wisławy Szymborskiej. Opracował wybory wierszy Marcina Świetlickiego, Władysława Sebyły, Andrzeja Bursy i opowiadań Kornela Filipowicza.

Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w sieci"

Lipiec 2020
2020-07-16