Literatura non-fiction - wirtualne spotkanie z Rafałem Hetmanem
2020-06-04 11:02:00

25.06.2020 r. godz. 18:00
Facebook @bibliotekajastrzebie

Świat jest na wyciągnięcie ręki wystarczy otworzyć książkę i dać się porwać opisywanej rzeczywistości. Najbliżej świata jesteśmy, sięgając po literaturę non-fiction. Wierzymy, że reportaż to słowo klucz dla otaczających nas zjawisk, pozwalający przyglądać się wybranym tematom z różnych perspektyw. Wirtualne spotkanie z blogerem i reporterem Rafałem Hetmanem otworzy nam furtkę do świata literatury faktu. Porozmawiamy o najciekawszych reportażach, które ukazały się na polskim rynku, o interesujących reporterach i o tym, gdzie szukać sprawdzonych informacji na temat literatury faktu.

Na spotkanie zapraszamy na nasz profil facebookowy 25 czerwca o godz. 18:00.

*Rafał Hetman – bloger, reporter. Od 2013 roku prowadzi blog o literaturze faktu CzytamRecenzuje.pl.  Działa na Facebooku, Instagramie, Twitterze, YouTubie, a także redaguje książkowy newsletter „Ekstrakt” i prowadzi swój kanał podcastowy „Rafał Hetman o książkach”. Swoje reportaże publikował w „Gazecie Wyborczej”, „Dzienniku Polska the Times” i magazynie „Chidusz”.

Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w sieci"

Lipiec 2020
2020-07-16