Wirtualne spotkanie z Jarosławem Czechowiczem
2020-08-03 12:56:00

Wypożyczalnia Literatury dla Dorosłych
13.08.2020 r. godz. 18:00

Zapraszamy na kolejne spotkanie w wirtualnej przestrzeni. Tym razem naszym gościem będzie Jarosław Czechowicz recenzent i pisarz. Okazja do spotkania jest wyjątkowa, ponieważ prowadzony przez Jarosława Czechowicza blog Krytycznym Okiem obchodzić będzie w sierpniu swoje 13 urodziny. Będzie to doskonała okazja do rozmowy na temat zmieniającego się rynku książki, najciekawszych książek, które ukazały się w tym roku. Podczas spotkania porozmawiamy również o najnowszej powieści pisarza. „Winne opowieść o kobietach, które niosą w sobie poczucie winy za coś, za co nie są odpowiedzialne. Ale także przewrotna historia tego, że możemy nie być świadomi swojego poczucia winy.

Na spotkanie zapraszamy 13 sierpnia o godz. 18:00 na naszego facebooka!

Jarosław Czechowicz - niezależny recenzent; jego strona z recenzjami „Krytycznym okiem” to marka, której zaufały już takie polskie wydawnictwa jak Wydawnictwo Literackie, Karakter, Dobra Literatura, AMEA, JanKa, MUZA, Sine Qua Non, Lambook, FORMA, Prószyński i S-ka, W.A.B., Toczka, Znak, Dowody na Istnienie, Książkowe Klimaty czy Jirafa Roja; kilkudziesięciu pozycjom wydanym w tych oficynach Jarosław Czechowicz patronuje medialnie. Autor ponad tysiąca pięciuset omówień współczesnej prozy polskiej i światowej. Autor książek z wywiadami: „Rok w rozmowie. Pisarze krytycznym okiem”, „Poza napisanym”. Autor dwóch powieści – „Toksyczność” i „Winne.

Projekt dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu "Kultura w sieci"

Wrzesień 2020
2020-10-01