Into the Wild - wystawa fotografii podróżniczej Ewy Madej
2020-07-31 12:41:00

Galeria "Pod Sową"
SIERPIEŃ

Wystawa Into the wild – włóczykij z obiektywem prezentuje przyrodę i jej fascynujących mieszkańców.

Ewa Madej – z wykształcenia filmoznawca (ukończyła Wydział Filologii Polskiej – kierunek: Kulturoznawstwo na Uniwersytecie Śląskim), z zawodu bibliotekarz (absolwentka Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie). Animatorka kultury – w ciągu ostatnich kilku lat przygotowała i przeprowadziła kilkadziesiąt wykładów, warsztatów multimedialnych dla młodzieży i dorosłych na temat kultury, literatury oraz nowych technologii.

Z zamiłowania grafik i fotograf. Miłośniczka kina, seriali, dobrej literatury i zwierząt. Jej pasją są podróże, a każdą wolną chwilę poświęca planom na kolejne wyjazdy.

Laureatka nagrody w konkursie na relację z przeprowadzenia zajęć na temat fake newsów i krytycznego myślenia w ramach projektu „Kliknij. Sprawdź. Zrozum” organizowanego przez FRSI w 2019 r. Szczęśliwa posiadaczka odznaki honorowej „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.