Kolorowe emocje w Filii nr 9
2021-01-29 09:14:00

ul. Wodeckiego 2

KOCHANE DZIECI
Pamiętacie „Kolorowego potworka” autorstwa Anny Llenas i jego poplątane emocje? Jeśli tak, to zapraszamy do Filii nr 9 Miejskiej Biblioteki Publicznej po kolejną „dawkę wrażeń”. Mamy dla was nowe opowieści, z których dowiecie się jak bohaterowie radzą sobie z uczuciami, zarówno tymi dobrymi jak i złymi.

A jeśli jeszcze nie poznałeś „Kolorowego potworka ” i zastanawiasz się, co znaczą „kolorowe słoiczki„ różnej wielkości wypełnione wielobarwną włóczką i różniące się zawartością, przyjdź do nas. Zapytaj o „Kolorowego potworka” i wypożycz książeczkę o uczuciach. Dowiesz się jak można „bawić się„ całą rodziną „kolorowymi emocjami” przy użyciu słoiczków i włóczki .
Zaproponowana zabawa jest doskonałą okazją do rozmowy o uczuciach jakie towarzyszyły nam danego dnia.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY