Pokonkursowa wystawa uczestników Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Kocham zwierzęta, bo …”
2021-02-03 12:28:00

Galeria "Pod Sową"
LUTY

Kocham zwierzęta, bo… – wystawa pokonkursowa uczestników edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Kocham zwierzęta, bo …” organizowanego przez Industrialne Centrum Kultury w Rybniku od 9 lat.

Celem Konkursu jest przedstawienie zwierząt jako przyjaciół człowieka, uwrażliwienie na ich los oraz przypomnienie o konieczności dobrego traktowania i opiekowania się zwierzętami. Skierowany jest do osób od 16 roku życia.

Konkurs od samego początku cieszył się dużym zainteresowaniem, a nadesłane fotografie wyróżniały się różnorodnością – od portretów pupili, poprzez ciepłe zdjęcia ukazujące głęboką miłość do zwierząt, aż po profesjonalne ujęcia.

Informacje o kolejnej edycji Konkursu będzie można znaleźć na stronie internetowej Industrialnego Centrum Kultury w Rybniku www.ick.rybnik.pl