Zniesienie nakazu noszenia maseczek i ograniczeń epidemicznych w bibliotekach
2021-11-19 15:53:00

Nowe rozporządzenie Rady Ministrów  znosi nakaz noszenia maseczek i ograniczenia w bibliotekach. Przepisy wchodzą w życie od poniedziałku 28 marca 2022 roku. Stan epidemii nie został jednak odwołany.

Biblioteka obecnie:

• regularne wietrzy pomieszczenia
  • dezynfekuje powierzchnie i klamki
  • w przypadku lokalnego wzrostu liczby zakażeń lub znacznego pogorszenia się sytuacji epidemicznej powróci do stosowania wcześniej przyjętych zasad reżimu sanitarnego.

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W JASTRZĘBIU-ZDROJU NADAL BĘDZIE OTWARTA Z OGRANICZENIAMI I Z ZACHOWANIEM ZASAD REŻIMU SANITARNEGO.

O wszystkich wydarzeniach odbywających się z udziałem publiczności będziemy informować na bieżąco.

Zmiany w zasadach funkcjonowania Biblioteki:Stanowiska komputerowe będą udostępniane na 1 godzinę.

Czytelnicy korzystający z biblioteki zobowiązani są do:oszenia maseczeDezynfekcji rąk w miejscach do tego wyznaczonycZachowania 2 m odstępu pomiędzy osobami.