Wystawa rękodzieła Iwony Piaseckiej-Dziadek
2021-04-06 09:32:00

ul. Opolska 1b

Filia nr 1 zaprasza na wystawę rękodzieła Iwony Piaseckiej - Dziadek

Artystka plastyczne zdolności odkrywała już w dzieciństwie, lecz ostateczne przebudzenie artystycznej pasji głównie w ramach fascynującego świata modelowania w kolorowym papierze, w scrapbookingu, w famiranie, w tkaninach poprzez szycie bibelotów nastąpiło 9 lat temu na spotkaniach kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury w Pawłowicach. W takiej kreatywności codzienność nabiera kolorytu, a powstające piękne przedmioty napełniają ulotne chwile ciepłem i niepowtarzalnym urokiem. Wystawa trwa od 30 marca do końca kwietnia.