SPOTKANIE DLA DZIECI Z JUSTYNĄ BEDNAREK

01.07.2021 r.  godz. 17:00
Park Zdrojowy
Pod Inhalatorium

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na spotkanie z autorką popularnej serii książek dla dzieci „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)” Justyną Bednarek.

Podczas spotkania autorka przybliży najmłodszym czytelnikom najnowszą książkę „Ty też możesz uratować świat”, która zachęca do działań proekologicznych, a całe wydarzenie odbędzie się w otoczeniu pięknej przyrody Parku Zdrojowego.

Wszystkich fanów przygód niesfornych skarpetek zapraszamy 1 lipca o godzinie 17:00  pod Inhalatorium w Parku Zdrojowym.

Podczas spotkania będzie można nabyć książki autorki i zdobyć autograf.

Serdecznie zapraszamy!

Justyna Bednarek jest dziennikarką, pisarką i ilustratorką, autorką Jej książka „Pięć sprytnych kun” była nominowana do tytułu Książki Roku 2016 przez Polską Sekcję IBBY.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.