Filia nr 4 w lipcu poleca
2021-06-14 15:08:00

ul. Turystyczna 12

FILIA NR 4 POLECA W LIPCU „WALIZKĘ PEŁNĄ KSIĄŻEK”

Drodzy CZYTELNICY, wyjeżdżając na wakacje pamiętajcie o zabraniu ze sobą ulubionych KSIĄŻEK!!!
Z myślą o Was i Waszych wakacyjnych wojażach, Biblioteka przygotowała idealny na ten czas, bogaty wybór nowości wydawniczych!
Wśród nich, znajdziecie poruszające powieści obyczajowe, piękne romanse, krwiste kryminały i thrillery, oraz kontynuacje cykli wydawniczych.
Z literatury faktu szczególnie polecamy niezwykłą książkę Jessiki Bruder, pt. „Nomadland: w drodze za pracą”, na podstawie której powstał film, nagrodzony aż 3 Oskarami.

Dzieciom i młodzieży polecamy natomiast bogaty wybór pięknie wydanych bajek i książeczek przygodowych, oczarowujących swą treścią i formą, które rozbudzając ciekawość świata, tworzą zalążki czytelniczych pasji.

Zapraszamy więc wszystkich "turystów" na ulicę ... Turystyczną 12, po WAKACYJNY NIEZBĘDNIK KSIĄŻKOWY!!!