Spotkanie z Łukaszem Wojtusikiem autorem literackiego podcastu „Alfabet Wojtusika”
2021-06-29 11:30:00

09.10.2021 r.  godz. 18:00

NOC BIBLIOTEK

Paweł Hertz pisał: „Czego właściwie szukamy we wszystkich wydawanych bezustannie książkach, w powieściach, w reportażach, w odcinku gazety, w ckliwej nawet nowelce? Niewątpliwie dwóch rzeczy: wiedzy i poezji”. Podążając za tym stwierdzeniem, chcielibyśmy zaprosić Was na spotkanie podczas, którego porozmawiamy o tym, czego poszukujemy w książkach, o tym co warto czytać, o przyjemności lektury i najciekawszych zjawiskach literackich.

Naszym gościem będzie Łukasz Wojtusik dziennikarz, reporter do sierpnia związany z radiem Tok FM, od niedawna można go usłyszeć w radiu RMF Classic. Autor podcastu literacki "Alfabet Wojtusika" i autor i współautor rozmów „Łobuzy. Grzesznicy mile widziani”, „Siostry z Broniszewic: czuły Kościół odważnych kobiet.

Na spotkanie zapraszamy 9 października o godz. 18:00.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Kultura – Interewncje 2021”