Ed Sheeran rządzi światem!
2022-02-07 15:16:00

Mediateka
ul. Opolska 1b

MAMY TO i TO! W MEDIATECE

Artysta, który sprzedaje miliony płyt, zdobywa prestiżowe nagrody, koncertuje i występuje z największymi sławami muzyki. Ale początki jego kariery nie były takie spektakularne. Zaczynał od darmowych koncertów w pubach i sprzedawania płyt, które nosił w plecaku. W biografii -  Ed Sheeran : plusy i minusy / David Nolan. – Czerwonak : In Rock, 2018, możemy prześledzić jego losy od początków w Yorkshire aż po wydanie bestsellerowego albumu „Divide”. W książce znajdziemy wiele wypowiedzi Eda Sheerana, jego przyjaciół, krewnych i współpracowników. To historia niezwykłej kariery, jaką zrobił ten „zwyczajny niezwyczajny” rudzielec, który obecnie jednym z najsłynniejszych muzyków na świecie.

DAVID NOLAN to wielokrotnie nagradzany dziennikarz brytyjski, specjalizujący się w muzyce i kulturze popularnej.

A po lekturze proponujemy posłuchanie Eda uwiecznionego na krążkach (małych i dużych) dostępnych w Mediatece.