Wystawa malarstwa Ewy Regulskiej
2022-03-04 12:37:00

Galeria "Pod Sową"
MARZEC

Ewa Regulska urodziła się w 1951 roku w Żorach. Mieszka w Jastrzębiu-Zdroju. Trzy lata temu przez zbieg okoliczności i dobry prezent rozpoczęła swój romans z malarstwem. Maluje najróżniejszymi technikami, nie ogranicza się do jednej, wciąż szuka swojej drogi, niektóre jej prace są inspirowane twórczością innych artystów. W jej obrazach z pewnością widać jedno – dążenie do samospełnienia. W 2019 roku miała swój pierwszy wernisaż w Wodzisławiu Śląskim. W 2020 roku przekazała na aukcje WOŚP dwa swoje obrazy, które osiągnęły niebagatelne zainteresowanie. Razem ze swoimi pracami brała udział w konkursie Talentów Jastrzębia-Zdroju. Maluje z pasji, również do ludzi z pasją kieruje swą sztukę. Stara się także przekazać trochę swojego entuzjazmu innym, dlatego chętnie angażuje się przykładowo w warsztaty malarskie dla seniorów w Parku Zdrojowym.

Wystawa potrwa do końca marca br. Zapraszamy!