Filia nr 4 w czerwcu poleca
2022-06-02 12:56:00

ul. Turystyczna 12
tel. 32 470 64 82

„Aby niedźwiedź biegał w lasach, delfin w wodzie sobie hasał, by krokodyl spał bez obaw, rekin się w głębinach chował, kura znała zapach trawy, lis uciekał dla zabawy, słoń wędrował przez pustynię, tygrys czaił się w gęstwinie, łoś jadł świeże liście z drzewa, żółw na piasku się wygrzewał, pies był naszym przyjacielem – trzeba przecież tak niewiele…”

W CZERWCU
FILIA NR 4 POLECA
książki poświęcone ekologii, w związku z ŚWIATOWYM DNIEM OCHRONY ŚRODOWISKA przypadającym na 5 CZERWCA.

W czasach, kiedy nasza planeta coraz bardziej jest niszczona przez nas samych, Światowy Dzień Ochrony Środowiska powinien być na ustach wszystkich ludzi, którym los Ziemi nie jest obojętny. Taki dzień, jak Światowy Dzień Ochrony Środowiska, powinien trwać przez cały rok!!!

W Bibliotekach znajdziemy bardzo duży wybór książek, kształtujących postawy proekologiczne. Są to pięknie wydane, inspirujące, mądre, pełne niespodzianek oraz bardzo dobrze skomponowane opowieści dla  dzieci, uczące zrozumienia i szacunku do przyrody.

Serdecznie zapraszam!