Filia nr 4 w sierpniu poleca
2022-07-29 15:16:00

ul. Turystyczna 12

FILIA NR 4 POLECA W SIERPNIU!!!

Najnowszą książkę Katarzyny Puzyńskiej: „ŻADANICA”

Czy należycie do grona fanów książek z popularnego cyklu kryminalnego, o policjantach z Lipowa?
Jeśli tak, to zapraszamy po najnowszy, 14  tom tego cyklu, który gorąco polecamy!!!
Natomiast tych z Państwa, którzy nie czytali jeszcze żadnej z części, zapraszamy do poznania całej serii książek, które czyta się niewiarygodnie szybko i niezwykle trudno się od nich oderwać!!!

Dzięki kryminalnej sadze o policjantach z Lipowa Katarzyna Puzyńska stała się jedną z popularniejszych autorek tego gatunku, w Polsce.
W Bibliotece znajdziecie wszystkie tomy cyklu, począwszy od pierwszego zatytułowanego „Motylek”, w którym poznajemy wszystkich bohaterów, poprzez kolejne tomy, w których towarzyszymy im w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek, w tropieniu zabójców, a także w ich  najbardziej prywatnych chwilach i osobistych dramatach.
Opowieści o Lipowie łączą w sobie elementy klasycznego kryminału i powieści obyczajowej, z rozbudowanym wątkiem psychologicznym.